Статті
Сухий корм в раціоні домашніх тварин: правила та особливості годування
Сухий корм в раціоні домашніх тварин: правила та особливості годування

Питання про організацію правильного харчування пухнастих улюбленців турбує багатьох господарів, що слідкують за станом їхнього здоров’я. Головне питання – обрати натуральні продукти чи готові корми? Чим годувати кота чи собаку? Дехто досі вважає правильним перший варіант, спираючись на данні про природній вміст поживних елементів у м’ясі, рибі чи молоці. Але така думка все ж є хибною – в продуктах харчування зі столу, що готуються для людей вміст корисних компонентів саме для котів зовсім не відповідає природним потребам.

Місце сухого корму в раціоні

Годуючи тварин звичайною їжею зі столу, господар ігнорує не просто здоровий баланс макро- та мікроелементів. Дуже часто він дає продукти, які взагалі не задовольняють навіть мінімальні потреби тварин, адже для їх організму вони часто не підходять. Наприклад, зовсім не корисні варена картопля, деякі види м’яса (наприклад, свинина) та навіть молоко (іноді виникає непереносимість лактози).

korm-dlya-kota

Сухий корм, вироблений за особливою рецептурою, містить лише корисні та необхідні компоненти для здорового росту тварини. Завдяки спеціальній формулі приготування вдається дотриматися гармонічного балансу всіх важливих елементів та поєднати їх між собою таким чином, щоб вони сприяли правильному засвоюванні одне одного в організмі. Окрім врівноваженого складу сухі корми також відрізняються зручністю використання для господарів, даючи змогу піклуватися про улюбленців  без зайвих зусиль. Перед початком їхнього застосування важливо ознайомитися з деякими правилами годування сухими кормами:

  • Початок використання. Не можна просто придбати пакетик корму та різко змінювати раціон харчування тварини. Спеціалісти рекомендують поступово знайомити її з новим продуктом, даючи змогу метаболізму правильно перебудуватися в зв’язку з потрапляння в організм їжі з новим складом. Спочатку масова частка сухого корму в загальному денному раціоні має складати приблизно 15-20%. З кожним днем її треба потрохи підвищувати, маючи на увазі, що повний перехід займає близько 7-10 днів. Таке ж правило діє при переході з одного типу корму на інший.
  • Особливості використання. Годування спеціальними виробами для тварин – найбезпечніше та найкорисніше, адже такі продукти мають збалансований вміст різних речовин (білків, вуглеводів, жирів та ін.), що повністю відповідає природнім потребам. Але треба мати на увазі, що до їхнього складу входить зовсім небагато води, тому необхідно забезпечити тварину вільним доступом до рідини в будь-який час.

Асортимент сухих кормів ТМ Compliment

В каталозі компанії представлено широкий вибір товарів для домашніх тварин різного віку, статі та стану здоров’я. Завжди в наявності – збалансовані вироби для кошенят та цуценят(підходять для вживання з другого місяця життя), дорослих осіб (використовуються з 8-9 місяця), лактуючих кішок та собак. До їхнього складу не входять консерванти синтетичного походження чи ароматизатори, що можуть спровокувати розвиток алергії. Вони містять лише дійсно необхідні речовини, що запобігають розвитку авітамінозу та збоїв метаболізму. Натуральний збалансований склад дає змогу використовувати їх для годування тварин будь-якої породи.

korm-dlya-kota

Завдяки власному виробництву сухі корми ТМ Compliment гарантовано безпечні  у використанні, адже керівництво компанії уважно слідкує за дотримання всіх сучасних вимог щодо рецептури, умов зберігання та використання. Придбати їх за вигідною ціною можна в різних містах України (Київ, Львів, Чернігів, Суми та ін.). Подаруйте своєму улюбленцю найкращий комплімент – поживні продукти харчування від вітчизняного виробника!

Інші статті
Ви дивились