Про компанію

ТД «КОМПЛІМЕНТ»: зоотовари для догляду за домашніми тваринами

ТОВ «Торговий Дім «КОМПЛІМЕНТ» - національний виробник якісної продукції для собак, котів, гризунів та птахів в Україні. В його асортименті зібрані зоотовари різних сегментів для комплексного догляду за домашніми улюбленцями – бюджетного, середнього та преміального. Всі вони проходять ретельний контроль та відповідають сучасним законодавчім вимогам. Зусилля керівництва компанії, до складу якого входять досвідчені спеціалісти з 15-річним досвідом праці, направлені на допомогу господарям у забезпеченні тварин необхідними для здорового росту та розвитку виробами.

Філософія ТД «КОМПЛІМЕНТ»

Комплексний догляд та задоволення всіх природніх потреб – основна задача, яку ставить перед собою організація. Для цього використовуються найкращі матеріали та інгредієнти для харчування. Для цього вивчаються інноваційні технології виробництва і освоюються всі можливі процеси пошуку найкращої вітчизняної сировини. Найголовніша мета діяльності компанії – гармонічне поєднання доступної вартості, високих показників користі та комфорту використання зоотоварів.Ці орієнтири у діяльності дозволяють ТД «КОМПЛІМЕНТ» зробити догляд на найвищому рівні за всіма домашніми улюбленцями дійсно доступним для кожного українця. Задля їхнього досягнення до процесу розробки рецептури харчування та складу ліків долучаються іноземні фахівці – ветеринари, технологи та спеціалісти із сфери стандартів якості.

Особливості продукції TM Compliment

Вироби компанії проходять багатоетапний контроль, що дозволяє гарантувати їх безпеку та якість. Асортимент відрізняється широким вибором товарів для різних потреб та наявністю сучасних продукті. Наприклад, кормів Holistic, до складу яких входить близько 80% м’ясних інгредієнтів. Вони відносяться до суперпреміальних, можуть задовольнити потреби будь-якої породи котів та собак, та навіть служать профілактикою багатьох захворювань. Також серед переваг продукції TM Compliment слід виділити:

  • Орієнтованість на природні потреби тварини. Харчування, вітаміни та ліки виробляються з урахування потреб представників різних видів та вікових особливостей. Це дозволяє компанії допомагати господарям у догляді за маленькими кошенятами чи цуценятами, за лактуючими чи стерилізованими тваринами, а також за птахами під час линьки. За допомогою якісних зоотоварів Compliment можна укріпити здоров’я улюбленців та поліпшити їхній зовнішній вигляд. Використовуючи їх, також можна забезпечити комфортні умови проживання. Для цього зібрано солідний асортимент місць для відпочинку, дряпок та амуніції.
  • Зручне використання. Всі продукти харчування фасуються в різних кількостях та зручно запаковані. Консерви знаходяться у скляних банках із кришкою (вона легко закручується), що дозволяє забезпечити правильне зберігання. Для різних видів тварин передбачені зручні нашийники, повідки, шлеї різних кольорів та розмірів.

Організація пропонує вигідні умови купівлі оптом для співпраці із інтернет-магазинами, дистриб’юторськими компаніями та місцями роздрібної торгівлі. Також замовити вироби можуть самі господарі домашніх тварин, щоб оцінити вигоду від придбання вітчизняних товарів. Compliment – це піклування про всі природні потреби домашніх тварин, які щодня радують новими досягненнями та вірністю. Подаруйте найкращий комплімент у вигляді якісних та корисних зоотоварів своєму чотирилапому чи пернатому улюбленцю! 

Ви дивились