Про компанію

Компанія «Торговий дім «Комплімент» - національний виробник високоякісних товарів для домашніх тварин. Керівництво компанії складається з досвідчених людей, які більше 15 років займались дистриб’юцією зоотоварів по всій Україні.

В основу роботи компанії Комплімент покладено принцип максимальної якості при мінімальній ціні. Завдяки великому досвіду засновників компанії, технологічному виробництву, високій якості компонентів товарів та далекосяжним амбіціям співробітників цей принцип виконується на 100%.

Основна мета компанії - надати можливість українським власникам домашніх тварин можливість користуватись високоякісними вітчизняними зоотоварами за адекватною ціною. Досягається це завдяки використанню місцевої сировини, яка проходить суворий контроль якості, а також використанню провідних європейський технологій виробництва товарів для домашніх тварин та залученню іноземних фахівців, серед яких ветеринари, технологи та фахівці з якості.

Усі наші зусилля направлені на те, щоб постійно вдосконалювати продукцію ТМ Compliment, щоденно дбаючи про Вас та Ваших улюбленців!

Ви дивились