Новини
Розширення асортименту! Зустрічайте сухі раціони ТМ Compliment Premium-класу!
Розширення асортименту! Зустрічайте сухі раціони ТМ Compliment Premium-класу!

У зв’язку з розширенням асортименту ТМ Compliment представляє сенсаційну новинку – асортимент преміальних повнораціонних сухих кормів для котів та собак! 


Сухі корма ТМ Compliment виготовлено виключно з натуральних корисних інгредієнтів за новітніми технологіями відповідно до результатів досліджень у галузі ветеринарії та здорового харчування домашніх тварин. Ці збалансовані корми містять комплекс всіх корисних інгредієнтів, що необхідні вашому улюбленцю для його здоров’я, краси, енергійності та гарного настрою протягом всього життя. Високий вміст рису, порівняно до інших інгредієнтів рослинного походження, та відсутність пшениці, сої, гороху та картопляного крохмалю у цих сухих раціонах, зменшує ризик виникнення проявів харчової алергії у тварин за рахунок відсутності глютену у його хімічному складі. А високий вміст холину у рисі регулює обмін речовин у організмі тварини, та покращує стан шкіри та шерсті. 


Високий вміст натурального протеїну у м'ясо-кістковій муці, що дорівнює не менше 60%, дегідрована печінка, що є відмінним натуральним ароматизатором, унікальний вітаміно-мінеральний комплекс, та буряковий жом підтримують та стимулюють роботу імунної функції, покращують функціонування всіх органів та систем організму Вашого улюбленця. 


Преміальні сухі корма ТМ Compliment не мітять синтетичних барвників, ароматизаторів та консервантів. 


Корма для цуценят та кошенят ТМ Compliment, на відміну від кормів для дорослих тварин, містять яєчний порошок та сироватку, що є високовмістовими джерелами легкозасвоюваного білку, підвищений вміст протеїну (на 2%) та дегідрованої печінки (на 0,5%), що піклуються про гармонічний та здоровий розвиток тварини, його здоров’я та красу з самого дитинства. 


Асортимент сухих кормів ТМ Compliment для собак представлено сухим кормом «З ягням та рисом», сухим кормом «З куркою та рисом», сухим кормом для собак малих порід «З куркою та рисом» та сухим кормом для дорослих, лактуючих чи вагітних собак та цуценят «З індичкою та рисом»


Асортимент сухих кормів ТМ Compliment для котів представлено сухим кормом «З креветкою та рисом», сухим кормом «З лососем та рисом», сухим кормом «З ягням та рисом», сухим кормом «М’ясне асорті з рисом» та сухим кормом для дорослих котів, лактуючих чи вагітних кішок та кошенят «З куркою та рисом»


Всі корма ТМ Compliment виготовлено з любов’ю та турботою про здоров’я та красу Ваших улюбленців.

Інші новини
Ви дивились