Новини
Розширення асортименту: сухі раціони ТМ Compliment Premium-класу
Розширення асортименту: сухі раціони ТМ Compliment Premium-класу

Шановні клієнти!

У зв’язку з розширенням асортименту ТМ Compliment представляє новинку – преміальні повнораціонні сухі корми для котів та собак! Їх виготовлено виключно з натуральних корисних інгредієнтів за новітніми технологіями відповідно до результатів досліджень у галузі ветеринарії та здорового харчування домашніх тварин. Висока якість підтверджуеється відповідними сертифікатами.

Особливості складу новинок

Ці збалансовані корми містять комплекс всіх корисних інгредієнтів, що необхідні вашому улюбленцю для його здоров’я, краси, енергійності та гарного настрою протягом всього життя. Високий вміст рису, порівняно до інших інгредієнтів рослинного походження, та відсутність пшениці, сої, гороху та картопляного крохмалю зменшують ризик виникнення проявів харчової алергії у тварин. Також слід звернути увагу на той факт,  що велика кількість холину у рисі регулює обмін речовин у організмі тварини, та покращує стан шкіри та шерсті. 

Високий вміст натурального протеїну у м'ясо-кістковій муці, що дорівнює не менше 60%, дегідрована печінка, що є відмінним натуральним ароматизатором, унікальний вітаміно-мінеральний комплекс, та буряковий жом підтримують та стимулюють роботу імунної функції, покращують функціонування всіх органів та систем організму вашого улюбленця. Преміальні сухі корма ТМ Compliment не мітять синтетичних барвників, ароматизаторів та консервантів. В каталозі вже представлені різні категорії новинок:

  • Для дорослих собак представлено такими продуктами, як «З ягням та рисом», «З куркою та рисом», «З куркою та рисом» . Окремо слід акентувати увагу на сухому кормі для дорослих, лактуючих чи вагітних собак та цуценят «З індичкою та рисом», створеному за унікальною рецептурою. 
  • Для дорослих котів представлено сухі корми «З креветкою та рисом», «З лососем та рисом», «З ягням та рисом», «М’ясне асорті з рисом» та сухим кормом для дорослих котів, лактуючих чи вагітних кішок та кошенят «З куркою та рисом». 
  • Для цуценят та кошенят ТМ Compliment, на відміну від кормів для дорослих тварин, представлені продукти, що містять яєчний порошок та сироватку. Вони є високовмістовими джерелами легкозасвоюваного білку, мають підвищений вміст протеїну (на 2%) та дегідрованої печінки (на 0,5%). Саме це дозволяеє піклуватися про гармонічний та здоровий розвиток тварини, його здоров’я та красу з самого дитинства. 

Всі корми ТМ Compliment виготовлено з любов’ю та турботою про здоров’я та красу Ваших улюбленців!

Інші новини
Ви дивились