Новини
Протипаразитарний нашийник ТАЛІСМАН
Протипаразитарний нашийник ТАЛІСМАН

Шановні клієнти!

Хочемо сповістити Вас про те, що ассортимент торгової марки Compliment поповнився протипаразитарними нашийниками ТАЛІСМАН для домашніх котів та собак

Діюча речовина - ФІПРОНІЛ.

Фіпроніл поражає центральну нервову систему ектопаразитів, не впливаючи на центральну нервову систему ссавців. Механізм дії фіпронілу у безхребетних полягає в тому, що препарат гальмує проходження іонів хлору в ГАМК-залежних хлоридних каналах, порушуючи роботу нервової системи. Через системне блокування фіпронілом нервової системи настає нервове перезбудження і смерть ектопаразита.

Фіпроніл має контактну дію і практично не всмоктується через шкіру. Він депозитується в епідермісі, сальних залозах волосяних фолікул і поступово вивільняється протягом певного часу. Створюється ефект “резервуару”, що забезпечує тривалу залишкову активність фіпронілу. Радіографічне дослідження волосу після нанесення міченого радіоактивного фіпронілу показали, що мітка локалізується тільки в повітряній зовнішній кутикулі волосу. Після місцевого нанесення препарат розподіляється по поверхні тіла протягом 24 годин.

Інші новини
Ви дивились