Новини
Розширення асортименту: протипаразитарний нашийник «ТАЛІСМАН»
Розширення асортименту: протипаразитарний нашийник «ТАЛІСМАН»

Шановні клієнти!

Хочемо сповістити Вас про те, що ассортимент торгової марки Compliment поповнився протипаразитарними нашийниками від бліх та інших ектопаразитів «ТАЛІСМАН» для домашніх котів та собак. Вони відрізняються зручним використання, а також еффективною та безпечною дією. Використовуючи їх, можна легко запобігти зараженням домашніх тварин, а також позбавитися від паразитів, якщо вони вже встигли оселитися на поверхні тіла улюбленців.

Особливості противопаразитарного нашийника «ТАЛІСМАН»

Діюча речовина на стрічці - фіпроніл. Він вражає центральну нервову систему ектопаразитів, але не завдає ніякої шкоди домашнім тваринам. Механізм дії фіпронілу у безхребетних полягає в гальмуванні проходження іонів хлору в ГАМК-залежних хлоридних каналах, порушуючи роботу нервової системи. Через системне блокування фіпронілом нервової системи настає нервове перезбудження, параліч та смерть паразитів. Наприклад, його можна застосовувати для боротьби із кліщами (про особливості зараження цим видом ектопаразитів та захисту своїх улюбленців читайте тут).

Фіпроніл має контактну дію і практично не всмоктується через шкіру. Він депозитується в епідермісі, сальних залозах волосяних фолікул і поступово вивільняється протягом певного часу. Створюється ефект “резервуару”, що забезпечує тривалу залишкову активність фіпронілу. Радіографічне дослідження волосу після нанесення міченого радіоактивного фіпронілу показали, що мітка локалізується тільки в повітряній зовнішній кутикулі волосу. Після місцевого нанесення препарат розподіляється по поверхні тіла протягом 24 годин.

Використовуйте надійний захист для домашніх тварин за доступною ціною від вітчизняного виробника!

Інші новини
Ви дивились