Новини
Натуральні м'ясні консерви для котів TM Compliment - вже у продажу!
Натуральні м'ясні консерви для котів TM Compliment - вже у продажу!

Шановні клієнти!

Хочемо сповістити Вас про те, що ассортимент торгової марки Compliment поповнився натуральними вологими раціонами для котів!

Консерви ТМ Compliment є представником Premium-сегменту ринку готових вологих раціонів для тварин. Даний продукт є на 100% натуральним, не містить штучних ароматизаторів, барвників, підсилювачів смаку, консервантів, атрактантів, ГМО. Продукт поставляється у зручних та стильних скляних банках з кришкою twist-off. Вага нетто – 190г.

У якості основних інгредієнтів використовуються натуральні м’ясні продукти (м’ясо та субпродукти). Консерви поставляються у трьох різних фракціях: м'ясний делікатес (шматочки м'яса в желе), класичний паштет та паштет-мус (з додаванням сухого знежиреного молока).

Під час виробництва консерви проходять 6 циклів перевірки якості продукції, після чого вже відбірний продукт отримує “обличчя” у вигляді фірмової етикетки та відправляється до магазинів.

  • Абсолютна натуральність продукту (використовуються виключно натуральні інгредієнти);
  • Гарантія поїдання, перевірена численними дослідженнями;
  • Унікальний асортимент, який включає в себе 9 товарів у трьох фракціях;
  • Паштети-муси рекомендовані до вживання кошенятам віком від 2 місяців;
  • Спеціальний вітаміно-мінеральний комплекс надає тваринам такі важливі речовини, як таурин, вітаміни А, D3, E;
  • Консерви рекомендовані до вживання Державним науково-дослідним контрольним інститутом ветеринарних препаратів та кормових добавок;
  • Консерви TM Compliment – єдиний вологий корм у зручному для кінцевого покупця пакуванні 190г, що надає можливість скуштувати більше смаків за ті ж самі гроші.

Запитуйте в магазинах Вашого міста натуральні вологі раціони TM Compliment та переконайтесь у їх якості!

Інші новини
Ви дивились