Новини
Розширення асортименту: натуральні м'ясні консерви для котів TM Compliment
Розширення асортименту: натуральні м'ясні консерви для котів TM Compliment

Шановні клієнти!

Хочемо сповістити Вас про те, що ассортимент торгової марки Compliment поповнився натуральними вологими раціонами! Консерви для котів ТМ Compliment є представником Premium-сегменту ринку готових раціонів. Даний продукт є на 100% натуральним, не містить штучних ароматизаторів, барвників, підсилювачів смаку, консервантів, атрактантів, ГМО. Продукт поставляється у зручних та стильних скляних банках з кришкою twist-off. Вага нетто – 190г.

Особливості складу продуктів

У якості основних інгредієнтів використовуються натуральні м’ясні продукти (м’ясо та субпродукти). Консерви поставляються у трьох різних фракціях: м'ясний делікатес (шматочки м'яса в желе), класичний паштет та паштет-мус (з додаванням сухого знежиреного молока).Під час виробництва консерви для котів проходять 6 циклів перевірки якості продукції, після чого вже відбірний продукт отримує “обличчя” у вигляді фірмової етикетки та відправляється до магазинів. 

konservy

Продукти вирізняються такими особливостями:

  • Високі смакові властивості, що підтверджені багаточисельними тестами - ваша киця з задоволення поласує такими консервами.
  • Корисний та безпечний склад кожної баночки. Під кришкою - комплекс важливих речовин (таурин, вітаміни та ін.).
  • Рекомендовані до вживання навіть кошенятами вже з третього місяця життя.

Якість товарів офіційно підтврджено Державним науково-дослідним контрольним інститутом ветеринарних препаратів та кормових добавок. Унікальная рецептура від вітчизняного виробника допоможе господарям домашніх тварин забезпечити їхній організм всім необхідним для здорового росту та гарного зовнішнього вигляду! Придбайте смачний комплімент для свого котика, що надасть йому сил на нові досягнення!

Інші новини
Ви дивились