Новини
TM Compliment на Всеукраїнській виставці мисливських собак
TM Compliment на Всеукраїнській виставці мисливських собак

З 24 по 26 червня 2016 року у столиці України місті Києві відбулася V Всеукраїнська Виставка Мисливських Собак. Місцем проведення заходу було обрано територію Національного Комплексу "Експоцентр України". У виставці прийняли участь більше тисячі собак мисливських порід. Співробітники ТМ Compliment також не оминули нагоди відвідати цікавий захід.

Головний кінологічний захід 2016 року в сфері мисливського собакіництва

Відбір на участь у виставці відбувався більше місяця у різних куточках країни. Наша компанія вирішила не просто відвідати захід, а прийняти в ньому активну участь у  якості офіційного спонсора представників Чернігівського клубу Мисливських собак. Детальніше про це можна дізнатися на офіційному сайті Федерації мисливського собаківництва України. Основний кінологічний захід цього року в сфері мисливського собаківництва відзначився надзвичайною організованістю. Кожен відвідувач міг отримати багато позитивних емоцій не лише від знайомства з учасниками, але й від виступів запрошених колективів, видовищного параду та показових виступів представників клубів з усієї країни.

Vystavka_myslyvskykh_sobak_sponsor

Співробітники компанії з радістю познайомили відвідувачів заходу з асортиментом товарів та анонсували вихід нових видів продукції. Не можна не відзначити зацікавлення, яке викликали наші пропозиції у всіх, хто їх оглянув. Адже ТМ Compliment - один з небагатьох активних на сьогоднішній день вітчизняних виробників, що не просто виготовляє товари для домашніх тварин, а й піклується про допомогу їхнім господарям у комплексному догляді. Саме для цього ми створили спеціальний блог компанії з цікавими та корисними статтями. Не втрачайте можливість удосконалити знання про своїх улюбленців. Слідкуйте за новинами та новими публикаціями на нашому сайті!

Інші новини
Ви дивились