Новини
Акція на вологі раціони TM Compliment - 3+1
Акція на вологі раціони TM Compliment - 3+1

Шановниі клієнти!

З радістю готові сповістити вас про те, що стали доступними для купівлі спеціальні акційні набори вологих раціонів TM Compliment для котів, які включають в себе 1 бонусну (безкоштовну) баночку найулюбленішого делікатесу, який так полюбляють ваші улюбленцю. Таким чином, за ціною трьох можна отримати ОДРАЗУ ЧОТИРИ баночки поживного та корисного харчування!

Особливості вологих раціонів TM Compliment 

Ароматні консерви з використання натуральних компонентів (з м'ясом ягняти, кролика, курячою печнкою та ін.) сприяють здоровому росту та розвитку ваших улюбленців. Ці продукти харчування вже завоювали довіру багатьох господарів пухнастиків та користуються підвищеною популярністю. Тому ми вирішили порадувати кожного можливоістю вигідно придбати корисне харчування. Поживні вологи раціони представлені у вигляді поживних делікатесів, ніжних паштет-мусів та паштетів. Натуральні інгредієнти, старанно відібрані для кожної баночки надають їм зваблюючий смак, який так подобається маленьким гурманам. Всі вони збагачені таурином, вітамінами А, D3, E та багатьма іншими корисними речовинами.

konservy

Класичні натуральні м'ясні делікатеси ТМ Compliment - неперевершений смак за доступною ціною. Використовуйте ці вологі раціони для щоденного годування Вашого улюбленця, тим самим піклуючись про його здоров'я! Запитуйте в магазинах вашого міста нові надзвичайно вигідні та смачні набори доки діє вигідна акція від виробника!

Інші новини
Ви дивились